RS Stock No.: 333-424Brand: onsemiManufacturers Part No.: AR0145CSSM28SMKA0-CP2
brand-logo
View all in Image Sensor ICs
Technical Document
Specifications
Brand
onsemi
Product Type
Image Sensor
Image Size
1280 x 800 pixel
Series
AR0145CS
Frame Rate
120fps
Interface Type
MIPI
Mount Type
Surface
Package Type
47-Ball CSP
Pin Count
47
Length
5.74mm
Minimum Supply Voltage
1.2V
Maximum Supply Voltage
2.8V
Pixel Size W x H
2.8 μm
Colour Sensing
Monochrome
Minimum Operating Temperature
30°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
4.42mm
Standards/Approvals
RoHS Compliant
Automotive Standard
No
Click here to find out more
View all in Image Sensor ICs
Stock information temporarily unavailable.
Select packaging type
Select packaging type
Specifications
Brand
onsemi
Product Type
Image Sensor
Image Size
1280 x 800 pixel
Series
AR0145CS
Frame Rate
120fps
Interface Type
MIPI
Mount Type
Surface
Package Type
47-Ball CSP
Pin Count
47
Length
5.74mm
Minimum Supply Voltage
1.2V
Maximum Supply Voltage
2.8V
Pixel Size W x H
2.8 μm
Colour Sensing
Monochrome
Minimum Operating Temperature
30°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
4.42mm